belka-dotacja-ue
Obszar roboczy 1@3x
Start
O nas
Nasz zespół
Nasze produkty
Składniki
Aktualności
Kontakt
Napisz do nas

 nature & innovation

Witaj w Bioxus Lab!

Japoński sekret

zdrowej
 skóry

BIOXUS LAB to polsko-japońska firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji unikalnych kosmetyków bazujących na tradycyjnych japońskich formułach.

Naszym flagowym produktem jest wielozadaniowy krem na rózne problemy skóry, który powstał w oparciu o rodzinną recepturę opracowaną 30 lat temu w Japonii. Krem był stosowany przez członków rodziny i bliskich. W końcu możemy, po tylu latach pracy nad produktem i udoskonaleń, podzielić się tymi wyjątkowymi produktami nim z Wami!

Nasze produkty są:

oparte głównie o naturalne składniki,
nie są szkodliwe,
dają szybkie efekty,
stworzone w duchu japońskiego minimalizmu.

poznaj nasz zespół

Firma jak 
rodzina

KAROLINA KOCOŁ

Dyrektor Marketingu
skin2-carousel3.png

karolina@bioxus.pl

JAKUB SIWIEC

Prezes
carousel-3

jakub@bioxus.pl

YOULEK

carousel-2

youlek@bioxus.pl

Youlek

Nigdy więcej 
problemów skóry!

Nasz polecany produkt

Odkryj nasz

wielozadaniowy
 krem!

Czym jest YOULEK?

YOULEK to wielozadaniowy krem stworzony w oparciu o rodzinną formułę opracowaną 30 lat temu w Japonii. Krem był wykorzystywany przez członków rodziny i bliskich przez wiele lat aż do dziś. Bazuje na specjalnie opracowanym olejku sosnowym oraz wosku pszczelim. Unikalne połączenie i technologia zapewnia skuteczność w działaniu.

       

Składniki: Biała wazelina, Woda, Wosk pszczeli, Sorbitan Sesquioleate, Olejek z sosny

Odtwórz wideo

wydarzenia

Spotkajmy się na targach!

O BIOXUS LAB

Dajemy Ci wysoce skuteczne produkty na różne problemy skórne, które oparte są na naturalnych składnikach, nie powodują skutków ubocznych niebezpiecznych dla zdrowia i dają wymierne efekty. Wierzymy, że natura zapewnia wszystko, co jest potrzebne do utrzymania zdrowej skóry, dlatego używamy tylko minimalnych składników, aby upewnić się, że nasze produkty są przyjazne dla skóry.

Adres

BIOXUS LAB Sp. z o.o.

ul. Biskupińska 3A, 30-732 Kraków

+48 12 312 02 60  

info@bioxus.pl

Pozostańmy w kontakcie

Czekamy na

Twój
 kontakt!

Pozostańmy w kontakcie!

Napisz wiadomość

BIOXUS LAB Sp. z o.o. realizuje projekt pn. „Zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa Bioxus Lab Sp. z o.o. poprzez udział w targach międzynarodowych” współfinansowany z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój oś priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand – czytaj więcej